Android Engellenen Numarayı Kaldırma Nasıl Yapılır?

Telefonlarda bir numarayı engellemek diğer tarafta ki kişinin sizinle iletişiminin bitirilmesi için en kolay yoldur. Engel koyma dolandırıcılar başta olmak üzere telefon pazarlamacıları, reklamcılar, rahatsızlık veren kişilerle iletişimi kesmek için son derece kullanışlı bir yöntemdir. Ancak Android Engellenen Numarayı Kaldırma işlemini nasıl yapabilirsiniz? Yanlışlıkla veya isteyerek engellediğiniz bir kişi için fikriniz değiştiğinde bu kişinin engelini engelleme işlemi gibi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu yazımızda android telefonlardan engellemeleri kaldırmanın nasıl yapıldığını sizlere göstereceğiz.

ADVERTISING

Engellenen Numarayı Kaldırma Nasıl Yapılır?

Akıllı cihazınızda farklı bir arama uygulamanız yok ise bu yöntem sizin için varsayılan şablon üzerinden yapılacak bir yöntemdir. Telefonunuzda engellediğiniz numaralarını listesini rahatlıkla görebilir ve son arayanlar ekranından gelen aramaları engellemenize ve engeli kaldırmanıza olanak sağlar.

  1. Android cihazınızdan telefon uygulamasını açın.
  2. Sağ üst köşede bulunan Diğer (üç nokta) simgesine dokunun.
  3. Gelen seçeneklerden Ayarlara girin.

Engellenen Numarayı Kaldırma Engellenen Numarayı Kaldırma

  1. Gelen ekrandan engellenen numaralara girin.
  2. Engelini kaldırmak istediğiniz numaranın yanında ki kırmızı çizgiye dokunun

İşte hepsi bu kadar. Bu yöntem ile Engellenen Numarayı Kaldırma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

ADVERTISING