Roblox Satın Alma Geçmişi Nerede?

Akıllı telefonların her geçen gün gelişmesi ile birlikte en çok aşama kaydeden piyasalardan birisi şüphesiz oyun piyasalarıdır. Piyasada ki oyunlar her gün güncellenirken, yeni oyunlarda yepyeni teknolojilerle piyasaya çıkmaktadır. Oyun severlerin çok yakından bildiği Roblox oyunu da bunlar arasında yerini almaktadır. Roblox çok özellikli ve içerisinde satın alma işlemlerinin yer aldığı bir oyundur. Peki Roblox Satın Alma Geçmişi nerede olduğunu biliyor musunuz? Oyun içinde aldıklarınızı görüntülemek için yazımızı okumaya devam edin.

Read more

En Yeni Android Savaş Oyunları

en yeni android savaş oyunları

Akıllı telefonlarda, kullanıcıların rahatça ve özgürce oynayabileceği çeşitli savaş oyunları bulunuyor. Günümüzde mobil üzerindeki savaş oyunlarında büyük bir rekabet söz …

Read more

Yüzüklerin Efendisi Lego Oyunu Artık Android Telefonlarda!

Tüm dünya’da harika bir beğeni toplayan Yüzüklerin Efendisi filmini yaşamak ister misiniz? Android kullanıcılar BU oyunu her zaman dışarı kaynaklı oynuyordu ve istediği verimi alamıyordu. Ancak buna Warner Bros son dedi! Ve Android için Yüzüklerin Efendisi Lego oyunu gelmiş oldu! LEGO Serisinin önceki oyunları gibi, Android için Yüzüklerin Efendisi LEGO oyunu da el konsolları (PS Vita, Nintendo DS ve 3DS) için olan versiyonlardan ilham almıştır ve diğer LEGO oyunları gibi premium, yani ve bir ücret karşılığında alınıyor.

Read more

Android Pokemon Oyunu Geliyor! Pokemon GO!

Eğer 90’larda büyüdüyseniz her zaman arzuladığınız bir rüya gerçek oluyor: yakında dünyayı dolaşarak Pokémonları yakalayabilirsiniz. 2016 yılında bizim akıllı telefonlara Pokémon Go, Pokémon Company, Nintendo ve Niantic tarafından açılanan gerçekliği artırılmış yeni bir oyun gelecektir.

Read more

En Çok Tercih Edilen Android Oyunlar Nelerdir?

Gelelim oyunlara günümüzde oyun oynamak artık çok kolay eskiden atariler ile oynanan oyunlar artık bilgisayarımız da en kolayı telefonlarımızda. Canımız sıkıldığında, zaman geçirmek istediğimizde sürekli oyun oynamaya başlıyoruz bu durumda da iyi ve güzel oyunları tercih etmemiz gereklidir.

Read more

Android Stick Hero Oyunu İle Keyifli Dakikalar!

Android oyunlar arasında ilerlemeli ve her ilerlemeli bölümde heyecan veren oyunlar arasında yer alan Stick Hero oyunu ile çok keyifli dakikalar geçireceksiniz. Oyunda ninja’nızın elinde bir sopa bulunuyor ve bu sopa ile karşınıza çıkan arası boşluk yerlere sopanızı doğru bir şekilde uzatıp karşı tarafa geçmeye çalışıyorsunuz. Bazen düşüyorsunuz, bazen sopayı iyi koyamıyorsunuz tam bir heyecan fırtınası sizleri bekliyor.

Read more

SimCity BuildIt İle Şehir Kurun ve Vatandaşlarınızı Mutlu Edin!

android-şehir-kurma-oyunu-3 Merhaba Başkanı! Android oyun ile şehir kurma oyununa hoş geldiniz. Bu oyunda ilk yapmanız gereken vatandaşlarınızın mutlu ve güvenli bir şekilde yaşaması için inanılmaz bir şehir kurun. Ancak şehir kurma oyununda şunu bilmeniz gerekiyor, şehriniz büyüdükçe vatandaşlarınızın istekleri ve ihtiyaçları da artacaktır. Mobil olarak hazırlanmış en gerçekçi SimCity oyunu!

Read more

Android Boks Oyunu: Boks Kralı

android-boks Android markette bulunan boks oyunları arasında en etkileyici ve sürükleyici olan Boks kralı, 30’dan fazla boksör ile size oyunda meydan okumanızı sağlıyor ve bir boksörün hayatının içinde yer almanızı sağlıyor. Oyunu indirerek özel bir boksör olup boks hayatına başlayabilirsin. Bu arena’da rakibine acımayı unutacaksın!

Read more

Android Bugs Bunny ve Donald Duck Oyunu: Looney Tunes Dash!

Looney-Tunes-Android Onlar çocukluğumuzun ve hatta yaşımız ilerlese de her zamanımızın en özel karakterleri. Onların maceraları ile büyüdük. Onlar Looney Tunes kahramanları. Bugs Bunny, Donald Duck, Road Runner, Tweety… Bu özel kahramanlar ile artık oyun oynayabileceksiniz. Zynga firmasının geliştirdiği Looney Tunes oyunu keyifli vakit geçirebilmeniz için tam size göre bir oyun.

Read more

Android Polis Oyunu: Polis Memuru Görevde!

polis-oyunu-android-1 En heyecanlı oyunlar arasında yer alan polis oyunlarından birisi Polis Memuru Görevde oyunu. Bu Android polis oyunu ile bir kahraman olabilecek ve bulunduğunuz yerde ki asayişi siz sağlaya bileceksiniz. Tamamen Türkçe olan oyun’da görevleriniz sizlere Türkçe seslendirme ile polis telsizi sayesinde verilecek. Verilen görevler son derece gizli olan Polis memuru görevleridir. Bu görevleri başarı ile geçerek diğer kademelere atlaya bileceksiniz.

Read more