En Yeni Android Savaş Oyunları

Akıllı telefonlarda, kullanıcıların rahatça ve özgürce oynayabileceği çeşitli savaş oyunları bulunuyor. Günümüzde mobil üzerindeki savaş oyunlarında büyük bir rekabet söz konusu. PC konsollarından farklı olmayan ve bizlere eski atari oyunlarını yansıtacak çok farklı savaş oyunları ortaya çıktı.

Savaş Oyunları

Zombie World War: Google Play Store’da oynayan kullanıcılar tarafından 5 üzerinden 4.1 puana sahip bu oyun, kullanıcılarına üst düzey aksiyon yaşatıyor. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi, zombilere karşı savaşacaksınız. Oyun 10 milyondan fazla indirildi.

ADVERTISING

Modern Combat 5: Shooter FPS: Kullanıcılar tarafından yapılan oylamada 5 üzerinden 4,2 puana sahip olan bu oyunu telefonlarınızda oynayabileceğiniz gibi mobil yazılımlarınızda da oynayabilirsiniz. Aksiyon ve savaş oyunlarını sevenler için oldukça tatmin edici bir oyun.

Stick War, Legacy: Google Play üzerinden 4.5 puana sahip olan bu oyun son zamanlarda oldukça popülerdi. Bu oyun daha önceleri web tabanlı olarak oynanıyordu. Şu anda akıllı telefonlar üzerinden de oynan bu oyun kullanıcıları kendisine bağımlı yapacak. Şu anda indirme sayısı 5 milyonu geçen Stick War, kullanıcılar tarafından seviliyor.

Brother in Arms 3: Google Play’da kullanıcılar tarafından 4,5 puana sahip olan bu oyun sayesinde 2. Dünya Savaşı’nı iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Oyun şu anda 10 milyondan fazla indirilmiş. Bu da oyunun kullanıcılar tarafından ne kadar beğenildiğini bizlere gösteriyor.

ADVERTISING