En Çok Tercih Edilen Android Oyunlar Nelerdir?

Gelelim oyunlara günümüzde oyun oynamak artık çok kolay eskiden atariler ile oynanan oyunlar artık bilgisayarımız da en kolayı telefonlarımızda. Canımız sıkıldığında, zaman geçirmek istediğimizde sürekli oyun oynamaya başlıyoruz bu durumda da iyi ve güzel oyunları tercih etmemiz gereklidir.

ADVERTISING

Clash of Clans

İlk olarak ‘ Clash of Clans’ ile başlayalım. Gayet etkili ve güzel bir oyun. Kendine köy kuruyorsun, kendine ait paraların var, başkalarıyla savaşıyorsun ve ganimetlerin var. Gerçekten insanı saran bir oyun.

Hay Day

Bir diğer oyun ise ‘ Hay Day ‘ aslında bildiğimiz bir şey herkesin istediği çiftlik hayatı.  Hayvanlarını besliyorsun onlardan, et, süt, yün imal ediyorsun, satış yapıyorsun, mahalle kurup arkadaşlarınla yardımlaşıyorsun, balık tutuyorsun, maden çıkartıyorsun işte gerçek çiftlik yaşantısı diyebileceğiniz bir oyun.

1010

Bir diğer oyun ise ‘ 1010 ‘ işte tam zekâ oyunu bu oyun sizin ne kadar akıllıca hamleler yapabileceğinizi gösterecek ve sizi bağımlı bir hale getirecek. Ve şu sıralar herkesin dilinden düşmeyen ‘ aa ’ oyunu biraz baş döndürücü ve sinir bozucu bir hal alsa da bu oyun tam bir bağımlılık.

ADVERTISING

Marvel Future Fight

Ve son olarak çocukluğumuzun çizgi filmlerine sahip ‘Marvel Future Fight’ işte bu oyunla çocukluğunuza dönüp sevdiğiniz bütün kahramanlarla savaşıp onları güçlendireceksiniz. Herkese iyi oyunlar.