Galaxy S6’nın Kulaklığı Sennheiser mi Olacak?

Sennheiser-auricolari Galaxy S6 çıkmasına yakın en çok konuşulanlar’dan biri de Galaxy S6 kulaklık modeli. Acaba Galaxy S6 hangi kulaklık modeli kullanacak? Hala Galaxy S6 ile ilgili söylenti ve onaylar devam ediyor ve bu seferki haber her zamanki gibi SamMobile-dan geliyor ve bu söylentiler daha onayını almasa da, haberlere göre Galaxy S6 Sennheiser markalı kulaklıklar ile birlikde gelebilir (resimdeki sadece bir örnektir).

ADVERTISING

Şu anda ortada kutlamak için hala fazla bişey yok, çünkü hala bu bir resmi bilgi değildir, ama aynı kaynak o bu kulaklıkların smartphone-nun tüm sürümlerinde yer alıp almayacağının kesin olmadığını da söylüyor.
Bu konudan bahs etmişken söyleyelim ki, prova için Hindistana Galaxy S6 Edge olabilecek Samsung SM-G925F telefonları gelmiştir ve onu daha da pahalıya satmak için sözügiden kulaklıklarla birlikte sunulacağı da bekleniyor.

Tüm bu söylentilerin ne kadar doğru yanlarının olup olmadığını bilmek için bir kaç ay sonra Samsung devinin kendisinin yapacağı açıklamayı beklememiz gerekiyor.