Gizli Uygulamalar Nasıl Bulunur?

Android Gizli UygulamalarAndroid akıllı telefonunuzun ana ekranında uygulamaların bir çoğunu görebilirsiniz ancak ana ekran sizlere tüm uygulamaları göstermez. Telefonunuza yüklü olan tüm uygulamalara erişmek için ve göz atmak için farklı bir bölümden ulaşabilirsiniz. İşte Android Gizli Uygulamalar bu bölümde yer alır. Bu bölüme giriş yaptığınız hem genelde görünen hem de gizli olan tüm uygulamalar alfabetik bir sırayla karşınıza gelecektir. Bu bölüm telefonun gizli olan veya olmayan tüm uygulamaları gösterir ancak sizin veya farklı bir kişi tarafından telefonunuz üzerinden gizlenmiş bir uygulamayı göstermez. Peki Gizli Uygulamalar nasıl bulunur? Android Gizli Uygulamalar nerededir?

ADVERTISING

Android sistemine sahip Samsung, Xiaomi, Redmi, Huawei, Oppo gibi telefonların hepsinde tüm uygulamaları ayarlar kısmından rahatlıkla görebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Ayarlardan gizli uygulamalar nasıl bulunur?

  • Android telefonunuzda Ayarlara gidin
  • Daha sonra Uygulamalara dokunun.
  • Tümünü Gör simgesine dokunun

Bu işlem sonrasında telefonunuzda yüklü olan hem gizli hem gizli olmayan tüm uygulamaların listesini görebileceksiniz. Bu uygulamalar dışında farklı bir şekilde gizlenmiş bir uygulama genellikle bulunmamaktadır. Ancak bunu detaylı kontrol etmek için root erişiminiz olmalıdır ki eğer root erişimi ile ilgili fazla bir bilginiz yoksa akıllı telefonunuzun yazılıma problem çıkarabilme ihtimalini düşünerek bu adımı atarken dikkatli olun.

Android Gizli Uygulamalar Android Gizli Uygulamalar

ADVERTISING