Honor 8x Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Honor’un fiyat açısından kullanıcıların en merak ettiği model Honor 8x, ülkemizde satışa çıkmaya hazırlanıyor. Güçlü donanımı ve farklı tasarımıyla şimdiden alıcılar tarafından heyecanla beklenmeye başlandı.

Huawei’nin alt markası olarak karşımıza çıkan Honor, basın etkinliğinde Honor 8x orta seviye akıllı cep telefonunu ülkemizde kullanıcılara tanıttı. İşte, 15 Kasım’da satışa çıkmaya hazırlanan Honor 8x’in özellikleri ve Türkiye fiyatı hakkında merak edilenler..

ADVERTISING

Tasarımı iPhone Xs’e benzeyen Honor, kullanıcılarına yüksek düzeyde bir performans vaat ediyor. Çift arka kamerası olan ile fotoğrafta da kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan telefon ülkemizde 4 GB RAM ve 64 GB depolama seçenekleri ile karşımıza çıkacak.

6 Kasım tarihinde online olarak satılan telefonu mağazalarda 15 Kasım’da göreceğiz. Telefonun kulaklık hediyesi ise sadece 15 Kasım’a kadar internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacak.

Honor 8x Özellikleri Nelerdir?

ADVERTISING

-4 GB RAM 64 GB depolama alanı

-2340 * 1080 piksel ekran (Full HD)

-8.1 Oreo işletim sistemi

ADVERTISING

-3750 mAh ile uzun ömürlü ve hızlı şarj destekli batarya

-Bluetooth 5, GLONASS, GPS, Çift 4D, Wi-Fi 802.11 ac

-Ön kamera: 12 MP diyafram açıklığı f/2.0

Yakın zamanda çevrimiçi teknoloji mağazaların satış çıkacak olan Honor 8x cep telefonunun ülkemizde satış fiyatı 2299 TL olarak açıklandı. Akıllı telefonlar üzerinden alınan vergiler ve dövizin durumu düşüldüğünde bu kalitedeki bir telefonu almak, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak.