LG’nin En İyi Telefonu Hangisi?

Markaların çıkarmış olduğu akıllı telefonlar arasındaki farklar azalıyor ve bu farklara göre de seçim yapmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Burada sizlerin bir telefondan ne beklediğiniz önemli. Çok yaygın kullanımı olmayan bir telefonu uygun fiyata alabilirsiniz. Kullanım alanı daha yaygın olan neredeyse hemen hemen herkesin tercih ettiği bir markanın telefonunu ise daha yüksek fiyatlarda alabilirsiniz.

Bu noktada günümüzde herkesin teknolojik eşyalar konusunda tercih ettiği bir markayı ele alacağız. LG’nin en iyi akıllı telefon modeli G6.

ADVERTISING

En iyi lg telefonu; LG G6 Özellikleri

Diğer modellerine göre daha üst düzey tasarımı ve su geçirmezlik özelliği olan bu akıllı telefon özellikle Apple ve Samsung’la yarışır nitelikte. Cihaz 1,5 metre suyun altında yaklaşık 30 dakika kalabiliyor.

Telefonun başarılı bir çift kamerası bulunuyor. Ortalamaya göre daha uzun bir ekrana sahip olan bu cep telefonundan daha fazla içerik görüntülemeniz mümkün. Bu da kullanım açısından standart ekranlarla kıyaslandığında sizleri daha avantajlı bir konuma sokuyor. LG G6, Samsung S8’den daha yeni bir tasarıma ve yongaya sahip.

Bu telefonun ufak bir dezavantajı bulunuyor. Oda Snapdrogonun bir üst modeline göre biraz eski olması. Telefonun Qualcomm Snapdragon 821 yongası bulunuyor. G6 piyasaya sürüldükten sonra 821 Snapdragon’un yerini 835 Snapdrogon aldı.

ADVERTISING

2017 yılında piyasa sürülen bu telefon hâlâ LG’nin en iyi cep telefonu unvanını koruyor.