Samsung Galaxy S6 1 Mart’ta Resmen Sunulacak

Zaman geldi. Şimdi tarihi kendiniz için takvimde işaret edebilirsiniz. Çünkü artık bu haber Samsung tarafından duyurulan resmi haberdir. Güney Kore devi Samsung merakla beklenen yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S6 telefonunu resmi olarak MCW Barcelona da 1 Mart’ta sunacaktır. Onay doğrudan davetiye gönderme başlayan Samsung firmasından geldi. 1 Mart hepimizin beklediği bir tarihtir.

ADVERTISING

Dünya Mobil Kongresi İçin Beklenen Haber!

Diğer üreticilerin aksine Samsung Mobil Dünya Kongresi sırasında yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S6 telefonunu sunmaya karar verdi. Diğer üreticiler, yeni amiral gemilerinin sunumunu önümüzdeki yaza erteleme kararı aldı. Samsung tarafından gönderilen davetiye yoluyla, yukarıda görebileceğiniz gibi bazı ipuçları görebilirsiniz.

Büyük Gün 1 Mart 2015

samsung-galaxy-s6-mart-1-2015

Görüntünün merkezinde What’s next yazısından ilave yukarıda, soldan sağa akan bir eğri çizgi vardır. Bu Samsung Galaxy S6 kavisli ekrana sahip bir varyantı için bir ipucu olabilir mi? Sağ altta Samsung Ambalajsız 2015 logosunu tarih ve yeri görüyoruz: 1 Mart Barselona. Samsung Galaxy S6 telefonu ile randevu nihayet 1 Mart tarihinde bir konferans sırasında kamuoyuna sunulacaktır.

ADVERTISING