Samsung Galaxy S6 Özellikleri

Samsung-Galaxy-S6-Resimleri 2015 yılı için en beklenen telefon modellerinden birisi şüphesiz Samsung Galaxy S6. Samsung’un son harikası bu akıllı telefon kullanıcılarına her geçen gün yaklaşıyor. Yaklaştıkça da Samsung Galaxy S6 özellikleri de belirgin hale gelmeye başladı. Samsung Galaxy S6 son bilgilere göre 2 mart tarihinde Barcelona MWC 2015’de yüksek ihtimalle olması bekleniyor.

ADVERTISING

Samsung Galaxy S6 Su Geçirmeme Özelliği!

Bu modelin tasarımında bir nevi Sony tarzı olarak metal ve cam kombinasyonunu görmemiz mümkün, aynı zamanda söylentilere göre, Gorilla Glass 4 sayesinde su geçirmez özelliğine de sahip olacaktır. Ek olarak bilgiler arasında çıkarılamayan pil ve genişletilmesi mümkün olmayan bir belleğe sahip olacaktır (Onu açmak mümkün olmayacaktır).

Hafıza Genişliyor!

Daha önce de söylediğimiz gibi Galaxy S6 akıllı telefonları sağlam bir hafızaya sahip olacaklar, temel model 64 GB ikinci modelse 128 GB dahili hafızaya sahip olacaktır. Ayrıca daha bir özelliği de yeni parmak izi okuyucusunun olacağı da olabilir.

Samsung Galaxy S6 Fiyatı

Fiyat konusunda ise Samsung’un bu konuda agresif olmak istediğini sanmayın, normal versiyon için fiyat 729-749 € Edge sürümü (veya çift-Edge) içinse 849 € olarak belirlenmiştir. Samsung Galaxy S6 Türkiye için fiyatı ise daha bilinmeyenler arasında yer alıyor. Tabii ki, özellikler üst seviyede gibi görünüyor ve Snapdragon 810, 3GB RAM, (birçok yeni yazılıma ek olarak) 3,000 mAh pil ve 5.1 inç QHD ekrana sahip.

ADVERTISING

Samsung Galaxy S6

Comments are closed.