İşte Samsung Galaxy S23 Serisinin Çıkış Tarihi [Resmi Açıklama]

Koreli teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay tanınmış kaynaklardan birisi olan Ice Universe, Samsung Galaxy S23 Serisinin Çıkış Tarihi 1 Şubat 2023’de olacağını söylenmektedir. Bugün şirketin Kolombiya şubesi, Galaxy Unpacked etkinliği için sitesinde bir sayfa hazırlayarak bu tarihi doğrulamış oldu.

ADVERTISING

Samsung Galaxy S23 Serisinin Çıkış Tarihi

Kolombiya şubesinin yaptığı sayfayı hızlı bir şekilde kaldırdı ancak artık tarih resmi olarak açıklanmış oldu. Önümüzde ki günlerde Koreli teknoloji devinin tam resmi duyuruyu açıklayacağı düşünülmektedir.

Samsung Galaxy S23 Serisinin Çıkış Tarihi

Yukarıda ki resimde de gördüğünüz gibi, 1 Şubat 2023 tarihinde S23 serisi tanıtımını yapılacağı söylenmektedir. Resmi web sitesinden açıklanan bir tarih olmasa da bu açıklama tarihi artık kesin olduğunu düşünülüyor.

ADVERTISING

Samsung Galaxy S23 Serisi Modelleri Nelerdir?

1 Şubat 2023 tarihinde tanıtımının gerçekleşeceği düşünülen Samsung Galaxy S23 serisinde 3 farklı model bulunmaktadır. Bu modeller, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23 Plus, Samsung Galaxy S23 Ultra modelidir. Modellerin hepsinin farklı özelliklere sahip son teknoloji ile donatılmış modeller olarak kullanıcılara sunulacaktır.