Samsung Galaxy A34 Geekbench Skoru Yayınlandı

Koreli teknoloji devinin yakında sürmeyi planladığı Samsung Galaxy A34 için Geekbench skoru yayınlandı. Cihazın MediaTek işlemcisi olduğu ve bunun gibi bir kaç teknik özelliği görebiliyoruz. Bununla birlikte akıllı telefonun kamera özellikleri de ortaya çıkmış durumda.

ADVERTISING

Samsung Galaxy A34 Özellikleri

Samsung Galaxy A34, çok yakın zamanda çıkacak olan bir A serisi telefon ve bu telefonla ilgili çok fazla bilgi bulunmamakta. Ancak Geekbench skorunun yayınlanması artık akıllı telefonla ilgili bazı teknik özellikleri bize veriyor.

Samsung Galaxy A34 Geekbench Skoru

Samsung Galaxy A34 Geekbench

ADVERTISING

SM-A346B model numarası ile yer alan Galaxy A34, Android 13 ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Bununla birlikte 6GB RAM teknik detaylar arasında sevindirici özellikler arasında yer aldı.

Samsung Galaksi A34

Samsung Galaxy A34

Samsung Galaxy A34 Kamerası

Akıllı telefonun 8 MP ultra geniş ve 5 MP makro kameraya sahip olduğunu artık biliyoruz. Ayrıca ön taraf kamerasının özelliği ise 13 MP. Kesin olmayan bilgilere göre de ana kameranın 50 MP olduğu düşünülmektedir.

ADVERTISING

[irp posts=”3657″ ]

Samsung Galaxy A34 Pili

Samsung, diğer tüm Galaxy A cihazlarında olduğu gibi bu cihazında da 5000 mAh kapasiteye sahip bir pil özelliğini kullanıcılarına sunuyor.