TikTok Toplu Video Silme Nasıl Yapılır?

150 milyondan fazla kullanıcısı olan ve her geçen gün daha da ileriye giden TikTok uygulaması, artık insanlar için hem eğlence hem de para kazanma platformu haline geldi. Tiktok üzerinden para kazanma artması ile birlikte artık kullanıcılar sayfalarını sıfırdan yapılandırmaya başladı. Bu yapılandırma sırasında da en çok merak edilen sorulardan birisi TikTok Toplu Video Silme işleminin nasıl yapılacağıdır.

Read more

Android Instagram Akış Yenilemedi Hatası Nasıl Çözülür?

Son yıllarda sosyal medyanın kullanımını inanılmaz bir artış gösterdi. Artık insanlar sosyal medya üzerinden bir çok aktiviteyi gerçekleştirebiliyorlar. Günlük resimler, videolar, hikayeler oluşturup, paylaşıyor ve yeni insanlarla sosyal medya platformları sayesinde tanışıyorlar. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisi Instagram’da her geçen gün gelişmekte ve yeni kullanıcıları karşılamaktadır. Ancak Instagram kullanırken bazı zamanlar kullanıcılar Android Instagram Akış Yenilemedi hatası alıyorlar. Peki bu hata neden alınıyor ve çözüm yolları nelerdir?

Read more

Instagram Ruh Eşi Nerede Efekti Nasıl Kullanılır?

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, aileniz, arkadaşlarınız, tanıdıklarınız ile fotoğraf ve video paylaşmak için kullanabileceğiniz bir platformdur. Bununla birlikte kullanıcılara bir çok eşsiz filtreler sunarak eğlenceli anlar geçirip, video çekmelerini sağlar. Fotoğraflarınıza etkileyici görseller eklemenizi sağlayan trend filtreleri Instagram Hikayeler bölümünden bulabilirsiniz. Bu filtrelerden birisi de Instagram Ruh Eşi Nerede filtresidir. İngilizcesi “Where is my soulmate” olan bu filtrenin kullanımı oldukça popülerdir.

Read more

Spotify Son Dinlenenler Nasıl Silinir? [Kesin Çözüm]

Spotify son çaldığınız veya dinlediğiniz şarkıların listesine tüm kullanıcılar erişebilmektedir. Bu her zaman istenilen bir durum değildir çünkü kişisel gizliliği tam olarak sağlamamaktadır. Bundan dolayı Spotify Son Dinlenenler Nasıl Silinir sorusunun cevabı çok fazla merak edilenler arasında yer almaktadır. Ne yazık ki Spotify bu duruma direkt bir çözün sunmuyor ancak yazımızda işinize yarayacak bir çözümü göstereceğiz.

Read more

Instagram Hikaye Taslakları Nerede ve Nasıl Silinir?

Instagram ilk olarak iOS işletim sistemi için tanıtılmıştır. Daha sonra ki zamanlarda  çok hızlı bir şekilde ilgi görmüştür. Tarihler Haziran 2018’i gösterdiği zaman 1 milyar kullanıcı Instagrama kaydolduğu resmi olarak açıklanmıştır. Şuanda dünyanın en çok kullanılan ve en çok aktif olarak zaman geçirilen platformlarından birisidir. Bu kadar yoğun kullanımla birlikte platform içinde ki bazı konularla ilgili kullanıcıların soruları oluşmaya başlamıştır. Instagram Hikaye Taslakları nerede?  Instagram Hikaye Taslakları nasıl silinir? soruları da bunlar arasında yer almaktadır. Bugün ki yazımızda bunlara göz atacağız.

Read more

Bir Hafta Geçmeden Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?

Fotoğraf ve video yayınlamak için en iyi sosyal medya platformlarından birisi şüphesiz Instagramdır. Sosyal medya devi, ilk çıktığı zamanlarda sadece fotoğraf göndermek için kullanılıyordu ama şimdi her şeye sahip. Artık fotoğraflarınıza ve videolarınıza müzik ekleyebilir ve markanızı ön plana çıkarıp pazarlayabilirsiniz. Ayrıca ücretli tanıtım alabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Gün geçtikçe bu durum biraz bağımlılık yapıyor ve insanlar zamanlarını boşa harcamaya başlıyorlar. Bunun için insanlar Bir Hafta Geçmeden Instagram Dondurma işlemi yapmaya çalışmaktadır ve bunun nasıl olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olmak istemektedirler.

Read more

Instagram Destekleyici Bir Yer Olarak Kalmasına Yardım Et Nedir?

En büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Instagramı kullanan bir çok kişi, uygulamanın fotoğraf göndermek, makara oluşturmak, yeni arkadaşlar edinmek olduğunun zaten farkındadırlar. Ancak bir çok kişi de online zorbalık, rahatsız edici gönderiler, zararlı içerikler gibi uygulamanın diğer yüzünün farkında değillerdir. Ancak Instagram, uygulamayı kullanan kişilerin platformda güvenilir hissetmelerini sağlıyor ve bu yüzden kullanıcılarına “Instagram Destekleyici Bir Yer Olarak Kalmasına Yardım Et” mesajı veriyor. Peki bu ne tam olarak ne demektir?

Read more

Instagram Yorum Sabitleme Nasıl Yapılır? [Detaylı]

Yorumlar, Instagram topluluğu için en önemli alanlardan birisidir. İnsanlar, yorum kısmında fikirlerini, geri bildirimlerini, aklına takılan sorularını ve o gönderi ile ilgili bilgilerini söylerler. Bu yorumlar bir çok kullanıcı için de o gönderi altında fayda sağlamaktadır. Instagram’da bunların gözden kaçmaması için yorum sabitleme özelliği getirmiştir. Tartışmaya yol açan, markanızı öne çıkaran veya sizi savunan güzel bir yorum sabitlenmeye değerdir. Peki bunu nasıl yaparsınız? Instagram Yorum Sabitleme tam olarak nasıl yapılır?

Read more