Alcatel CES 2015 Fuarı Öncesi İddalı!

Bu sene Amerika’da gerçekleşicek olan CES 2015 Fuarı öncesi Alcatell pixi 3 serisi ve yeni akıllı saat üzerine bazı açıklamalar yaptı. CES 2015 öncesinde, üretici Alcatel şirketi bir basın açıklaması yaparak önceden hareket etmeye karar verdi ve Amerikan fuarına getireceği yeni ürünlerin neler olacağından konuştu. Buraya yeni Pixi 3 serisinin 4 yeni akıllı telefonu ve artık diğer fuarlarda da görülen OneTouch ailesinden ekonomik bir SmartWatch dahildir.

ADVERTISING

101 4 Pixi 3 akıllı telefonları ekran büyüklüğüne göre farklılar, bunlar her sırayla 3.5, 4, 4.5 ve 5 inç ekran büyüklüğüne sahipler. Şu son 3 telefonda 4G bağlantısı, ilkindeyse sadece 3G bağlantısı vardır. Tüm bu ürünler Android, Windows Phone veya Firefox OS ile çalışmak için geliştirilmiştir.

Alcatel önceden yüklenmiş uygulamaları ile özelleştirilmiş bir yazılım olacağına garanti verse de, bu yeni serinin teknik özellikleri henüz bilinen değildir.

Takı piyasasına gelinceyse burada dört değiştirilebilir kayışa sahip yuvarlar ve çok şık bir tasarımlı ucuz fiyata ekonomik OneTouch saatlerini görecez.

ADVERTISING