Android Desen Kilidi Kırma [Formatsız]

Akıllı telefonlarımıza koyduğumuz şifreler ve desen kilitleri telefonun güvenliğini sağlamak için son derece önemlidir. Ancak zaman zaman kullandığımız bir şifreyi veya desen kilidini unutabiliyoruz. Bu durumda son derece can sıkıcı bir problem haline geliyor çünkü telefonumuzun hiç bir işlevini kullanamıyoruz. İnternet üzerinden bir çok Android Desen Kilidi Kırma çözümü formatlı bir şekilde anlatılıyor bu yolda tüm verilerimizi sileceği için hiç kullanışlı bir çözüm değil. Bugün ki yazımızda basit bir program sayesinde desen kilidinin nasıl kaldırıldığını göstereceğiz.

ADVERTISING

Bu yöntem Android Desen Kilidi Kırma sorununu fabrika ayarları sıfırlama yapmadan çözmek isteyenler için en ideal yöntemdir. Program son derece basit bir programdır ve kolaylıkla desen kilidi, parola, parmak izi, PIN vb. kilitleri açabilir. Adımları da son derece basittir.

Adım 1: Passfab Android Unlocker Yazılımı indirin ve telefonunuzla bilgisayarınızı bağlamak için bir USB kullanın.

Android Desen Kilidi Kırma

Adım 2: Remove Screen Lock yani Ekran Kilidi Kaldır seçin ve Evete tıklayıp Start basın.

Android Desen Kilidi Kırma

ADVERTISING

Adım 3: Telefonunuzun kilidini başarılı bir şekilde açın.

Android Desen Kilidi Kırma

Hepsi bu kadar. Huawei Desen Kilidi Kırma, Samsung Desen Kilidi Kırma, Redmi Desen Kilidi Kırma, Xiaomi Desen Kilidi Kırma, Oppo Desen Kilidi Kırma gibi bütün telefonlarda bu işlemi yapabilirsiniz. Desen kilidi unutulan telefon nasıl açılır ve desen kilidi unutulan cihazdan verileri kurtarmayı da yukarıda ki çözüm ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Yukarıda sunduğumuz çözüm desen kilidimi unuttum ne yapmalıyım konusunda sıkıntı yaşayan Android kullanıcılarının çözümü uygulayıp başarıyla problemi çözüme ulaştırdığı yolların başında gelmektedir.