OnePlus Zen Mode Nedir?

OnePlus Zen Mode Nedir Akıllı telefonların her geçen gün daha büyük teknolojik donanıma sahip olması her gün bu cihazlara olan bağımlılığın artmasına sebep olmaktadır. İster sosyal medya akışınızı kaydırarak vakit geçirin, ister web’de gezinin online dünya ile bağı koparmak son derece zordur. Akıllı cihazınızdan gelen sürekli bildirimler onu bırakmanızı son derece zorlaştırır.

ADVERTISING

Android akıllı telefonlarda telefon bağımlılığını frenlemek için bulunan Dijital Denge özelliği çoğu kullanıcı tarafından kullanılmamaktadır. Kullanılmamasının sebebi bunu telefona kurmak için zaman harcamak istenmediği kullanıcılar tarafından belirtilmektedir. Ancak OnePlus’ın Zen Modu özelliği bu işlevi gören ve etkinleştirmek için bir kaç dokunuşa sahip faydalı bir işlevselliktir.

OnePlus Zen Mode Nedir?

OnePlus Zen Mode
OnePlus Zen Mode

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Zen Modu akıllı telefon bağımlılığını frenleyip biraz uzaklaşılmasına yardımcı olan OnePlus’a özel bir özelliktir. OnePlus 2019 yılında OnePlus topluluğu yardımı ile bu özelliği oluşturdu. Şimdi ise şirket, yepyeni temalar, ortam sesleri ve grup oturumları başlatmanın yollarını ekleyerek ilk teklifi geliştiren Zen Mode 2.0’ı piyasaya sürdü.

Hangi OnePlus telefonları Zen Modunu destekler?

Yukarıda OnePlus Zen Mode Nedir sorusunun cevabını verdik. Peki hangi OnePlus telefonlar bu modu destekliyor.

ADVERTISING
İşte Zen Modu özelliğini destekleyen tüm OnePlus akıllı telefonların bir listesi:

OnePlus 10 serisi: OnePlus 10 Pro ve 10T
OnePlus 9 serisi: OnePlus 9, 9 Pro, 9R ve 9RT
OnePlus 8 serisi: OnePlus 8, 8T ve 8 Pro
OnePlus 7 serisi: OnePlus 7, 7 Pro, 7T ve 7T Pro
OnePlus 6 serisi: OnePlus 6 ve 6T
OnePlus 5 serisi: OnePlus 5 ve 5T
OnePlus Nord serisi: OnePlus Nord, Nord 2, Nord CE, Nord CE 2 ve daha fazlası