Android En İyi Dosya Yöneticisi 2023

Android En İyi Dosya Yöneticisi Android En İyi Dosya Yöneticisi 2023, Android cihazların varsayılan dosya yöneticileri her zaman işe yaramamaktadır. Bunun için daha iyisini kullanmalı ve piyasada ki en iyi dosya yöneticisi uygulamalarına güvenmelisiniz. Dosya yöneticisi cihazınızda ki nasıl düzenlendiğini gösteren son derece kullanışlı bir programdır. Bu programlar sayesinde klasörlerinizi ve dosyalarını istediğiniz doğrultuda oluşturabilir, kopyalayabilir, taşıyabilir, silebilir ve yeniden adlandırabilirsiniz.

ADVERTISING

Akıllı cihazlarımız adeta bize mini bir bilgisayar gibidir ve bu bilgisayarı sürekli olarak kullanırız. Bu yüzden en iyi Android uygulamalarına sahip olmak bu mini bilgisayarı kullanırken bize birçok avantaj sağlar. Dosya yöneticisi uygulaması da akıllı telefonlarda bir çok önemli işlevi gördüğü için mutlaka en iyisinin bulunması gerekenler arasındadır. Bu yazımızda en iyi 3 android dosya yöneticisini sizlere kısa olarak tanıtacağız.

XFolder Dosya Yöneticisi

Android dosya yöneticisi uygulamaları arasında önemli bir yeri olan XFolder ile hem dahili hem de harici depolama aygıtlarını görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Kopyalama, taşıma, silme, yeniden adlandırma, paylaşma ve sıkıştırma gibi tüm özellikleri kullanıcılarına sunar. Bunlarla birlikte şifreleme özelliği de sunmaktadır. Şifreleme sayesinde güvenli klasörler oluşturabilir ve özel dosyalarınızı koruyabilirsiniz. XFolder tamamen ücretsizdir. İçerisinde bulunan reklamları kaldırmak için sadece 3.99 dolar ödemeniz gerekmektedir.

XFolder İndir

Android En İyi Dosya Yöneticisi Android En İyi Dosya Yöneticisi

ADVERTISING

Mi Dosya Yöneticisi

Teknoloji devi Xiaomi tarafından piyasaya sunulan ve ücretsiz olan bu dosya yöneticisi kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Sıralama konusunda son derece iddialı olan dosya yöneticisi uygulama ve dosyaları tüm özelliklerine göre mükemmel bir sıralama oluşturur. Dosya yöneticisinde herhangi bir dosyayı seçtikten sonra ayrıntılarını görüntüleyebilir, paylaşabilir, taşıyabilir, silebilir, kopyalayabilir, yeniden adlandırabilir veya başka bir uygulamayla açabilirsiniz.

Mi Dosya Yöneticisi İndir

Android En İyi Dosya Yöneticisi Android En İyi Dosya Yöneticisi  .

Solid Explorer Dosya Yöneticisi

Oldukça zengin özelliklere sahip olan Solid Explorer dosya yöneticisi ücretsizdir ancak farklı özelliklerini Google Play Store üzerinden satın alarak işlevselliğini daha fazla artırabilirsiniz. Dosyaları otomatik olarak düzenler ve taşınabilir, silinebilir, paylaşılabilir, yeniden adlandırılabilir, arşivlenebilir, aktarılabilir kısacası her şeyi yapabilir. Uygulama kullanıma başladığınız ilk 14 gün ücretsiz daha sonra 5.99 dolar ödeme karşılığında sınırsız kullanıma sahip olabilirsiniz.

ADVERTISING

Solid Explorer Dosya Yöneticisi İndir

Android En İyi Dosya Yöneticisi Android En İyi Dosya Yöneticisi