Apple TV Android Telefonlara Geliyor! [Detaylar]

Apple TV, bugüne kadar belirli akıllı TV’lere (Vizio, Samsung, LG, Roku TV), konsollara (Xbox One, Xbox Series S-X, PS4/PS5), Roku ve Amazon Fire Dongle TV’lerde yer almakta. Android tarafında ise geçen yıl gelen özellik ile artık Android TV’lerede getirildi. Söylenenlere göre yakın zaman içerisinde de Apple TV Android telefonlarada geleceği bildiriliyor.

ADVERTISING

Apple TV Android İçin Geliyor

Apple TV Android

Bu söylenti aslında basit bir söylenti değil. Geçmişte birçok haberde doğruluğu ile önce çıkan ShrimpApplePro tarafından geliyor. Şuanda Apple tarafından dahili olarak test edilen ve piyasaya sürüldüğü tarihte Apple TV içeriğine mobil tarafta erişimi büyük ölçüde kolaylaştıracak olan bu yeniliğin ne zaman geleceğiyle ilgili maalesef herhangi bir bilgi bilinmiyor.

Hali hazırda şuanda Android akıllı telefonlardan Chrome veya Firefox tarayıcısı ile Apple TV+ erişebileceğinizi ve içeriği rahatlıkla izleyeceğinizi unutmamanız gerekir. Ancak bunu çevrimdışı olarak mümkün değildir. Önümüzde ki haftalarda konu ile alakalı daha net bilgilerin çıkacağı kesin gözüyle bakılıyor.

ADVERTISING