En İyi Android Alarm Uygulaması | Wake Up Alarm

Özellikle bir Pazartesi sabahı uykudan uyanmanın ne derece zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Eğer sizin için de beyninizi aktifleştirmek ve yataktan kalkabilmek zor geliyorsa o zaman için Wake Up Alarm uygulamasına güvenebilirsiniz. İşte sizlere En iyi android alarm uygulaması olan uygulamayı tanıtıyoruz!

ADVERTISING

Wake Up Alarm ücretsiz alarm uygulamasıdır. Bu uygulama diğer alarmlar gibi alarmı kapatıp uyumaya devam etme özelliğini vermiyor. Alarmı susturmak için gözlerinizi açmalı ve tüm konsantrasyonunuzu toplayarak küçük oyunlar ve matematiksel bulmacaları aşmak için elinizden geleni yapmanız gerekecek.

Uyanmaya zorlananlar için

Wake Up Alarm bir sıra oyunlar içeriyor ve zoluğa göre üç farklı tipten birini seçebilirsiniz: oyunlar Asteroidler gibi klasik oyunlardan tutmuş gerçek motor oyunları “Shake Phone” oyununa kadar bir sıra oyunlar bulunmakta.

Uygulama aynı zamanda dünyanın farklı zaman dilimleri için alarm kurulması özelliğine de sahip. Bunun yanı sıra birden fazla alarm kurmak yeteneği de bulunmakta. Bu ve başka tüm özelliklerini görebilmek için bu müthiş uygulamayı indirebilirsiniz.

ADVERTISING

Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alarm.WakeUpAlarm

Wake-Up-Alarm-1

Wake-Up-Alarm-2

ADVERTISING

Wake-Up-Alarm-3

Wake-Up-Alarm-4

Wake-Up-Alarm-5

Wake-Up-Alarm-6

Wake-Up-Alarm-7

Wake-Up-Alarm-8

Wake-Up-Alarm-9

Wake-Up-Alarm-10

Wake-Up-Alarm-head