Facebook, Samsung Gear VR 360 Derece Video İzleme

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan sosyal medya ve özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan Facebook ile Samsung Gear VR gelecek adına ortak bir projeye imza attı. Müthiş bir deneyim olan 360 derece video izleme imkanı ile Gear VR kullanıcılarını teknolojinin geldiği noktada şaşırtırken onları birbirlerine daha da yakınlaştıracak projeyi uygulama koydu.Bu projenin daha başlangıç olduğu belirtilirken yeni gelişmelerle insanların sanaldan artık gerçeğe yakın ortamlarda bir araya gelecekleri ve o anı deneyimleyebilecekleri ve yeni iletişim ortamlarının önünü açacağı belirtiliyor.

Samsung Gear VR

Gelecekte olacakların ilk habercisi olsa da ve insanları heyecanlandırsa da Gear VR daha şimdiden mucizeler yaratmaya başladı. İş nedeni ile uzakta olduğu için hamile eşinin doğumuna gidemediği halde birebir bir ordaymış gibi hissetmesine neden oluyor.

ADVERTISING

Samsung Gear Vr veya arkadaşlarının tatiline katılamasa da onların heyecanlarına ortak olabiliyor paraşütten atlarken… İnsanoğlunun serüveninde yeni pencere olması geleceğin şekillenmesinde mihenk taşı olacak Facebook, Samsung Gear VR şimdilik video seyretmek yada kullanıcılar arasında iletişim kurma işine yarasa da yeni deneyimlerin sanal ve gerçeğin iç içe geçerek insanları yeni teknolojiler ile hayal edemediklerine doğru bir serüvene çıkaracağı şimdiden belli görünüyor..