Instagram Android Birden Fazla Hesap Ekleme

Instagram Android için uzun süredir neredeyse tüm kullanıcıları tarafından beklenen bir özellikle güncelleniyor. Bu özellik android telefonlar da birden fazla instagram hesabı eklemek! Şimdi siz birden fazla hesabı aynı anda yönetebileceksiniz. Instagram dünyada en çok kullanılan sosyal ağlardan biridir. Uygulama tüm işletim sistemleri için kullanılabilir, ancak farklı kodlarla geliştirildiğinden güncellemeler aynı anda piyasaya sunulmuyor.

ADVERTISING

Instagram çoklu hesap özelliği geldi!

Bu sefer uygulama yeni önemli güncellemesini ilk olarak Android için getiriyor. Söz konusu güncelleme birden fazla hesap desteği getiriyor. Bu yeni özellik sayesinde, insanların hesaplarından çıkış yapmalarına gerek kalmadan diğer hesaplarını yönetmek mümkün olacaktır.

Instagram Birden fazla hesap nasıl ekleyebiliriz?

Sadece profilinizdeki isminize tıklayarak doğrudan hesaplarınızı değiştirebilirsiniz. Uygulama hangi hesabı kullandığınızı hatırlatmak maksadıyla kullandığınız hesabın resimlerini etkin tutuyor. Instagram, dün bu yeni güncellemeyi resmi olarak duyurdu ve eğer hala yeni güncellemeyi almadıysanız o zaman muhtemelen önümüzde ki günlerde alacaksınız.