Instagram’da 3 Yeni Yardımcı Uygulama

Her geçen gün büyüyen instagram sayesinde kullanıcılara artık ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Bu da onların hayat kalitesini daha fazla arttırırken en yeni uygulamalar ile sevdikleri ile özel anlar paylaşmalarını sürdürmektedirler. Bu nedenle uygulamaların ınstagramın kalitesini her geçen gün ne kadar arttırdığını görebilmekteyiz.

Instagram’ın 3 Yeni Yardımcı Uygulaması ve Kullanılabilir Özellikleri

Şimdi Instagram’ın en yeni uygulamaları neler isterseniz hep birlikte bunları öğrenelim.

ADVERTISING

Repost save uygulaması:

Eğer instagramda fotoğraf indirmeyi ve harika fotoğraf düzenleme sanatını en derinden yaşamayı arzuluyorsanız fırsat ayağınıza geldi. Instagramın yepyeni özelliklerinden birisi olan repost save uygulaması ile gününüzün nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Üstelik bu uygulama reklamsız ve ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Layout uygulamasında

ise, parça parça olmuş fotoğrafları bir araya getirerek değişik bir resim karesini elde ediyorsunuz. Dilerseniz üzerine yazılarda yazarak bu uygulamadan sınırsız bir şekilde yakalama şansını elde ediyorsunuz. Resimleriniz her karede değişik bir görseli anımsatacak anılarınızı tek resim üzerinden birden fazla resmi bir arada yaşama şansını da elden etmiş olacaksınız.

Instaweather uygulaması:

Bu uygulama sayesinde fotoğraflara filtre seçeneklerini istediğiniz ayarda yaparak özelleştirme hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıca instaweather sadece filtrede değil, sosyal medya hesaplarınızda hava durumu ve son haberleri de sizlere en iyi şekilde rapor etmekte işinizi daha fazla bir şekilde yapma kolaylığını sunuyor. Merak ettiğiniz son bilgiler, fotoğraflar da filtre uygulama özelliği ve fazlasını sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bu uygulamayı zaman kaybetmeden indirmenizi tavsiye ediyoruz.

ADVERTISING

Instagram’da şuan için en çok paylaşılan ve indirilen son üç uygulama hakkında sizlere bilgiler verdik. Burada amaç sizi doğru bir şekilde yönlendirmek, işinizi kolaylaştırmaktı. Instagram özellikle fotoğraflarda yenilikçi olmayı sürdürmeye devam etmekte, sizleri mutlu etmeyi sürdürmektedir. Bu uygulamaların tadını çıkartın.