Polaroid L7 ve L10 ile İki Yeni Tableti Piyasaya Sürdü!

Polaroid-L10-tablet Polaroid iyi özellik, ucuz tablet fikri ile piyasaya L7 ve L10 adında iki yeni tablet sürdü. Tabletlerin bir çok özelliği öne çıkıyor ancak Android 5.0 sürümü ile gelmesi gözleri üzerinde toplamaya yetti. İsimlerinden de anladığımız gibi bu tabletlerden birisi 7, diğeriyse 10 inc ekrana sahip ve Android 5.0 Lollipop sürümü ile donatılmıştır.

ADVERTISING

Hala detaylı teknik özellikleri ile ilgili açıklama yapılmazken, tek bildiğimiz her iki tablet Polaroidin “süper hızlı dört çekirdekli” olarak tanımladığı bir işlemci kullanıyor olmasıdır. Ama hala bu işlemcinin yapımcısı açıklanmamıştır. Bağlantı olarak sadece WiFi ve Bluetooth bağlantıları mevcut. Daha iyi bir verim elde etmek için hoparlörleri önde koyulmuştur ve hem ön hem de arka kameraya sahip olacağı bekleniyor.

Ekranın çözünürlüğü, dahili bellek ve RAM, ne de pil kapasitesi ile ilgili başka hiçbir detay açıklanmamış olarak kalıyor. Tek bilgi fiyatlarıyla ilgilidir ki, L7 modeli için 99 $ ve L10 için 149 $ – dır. Özellikle 10 ” modeli fazla bekleniyor, ancak kesin teknik özelliklerini bilmeden, bu iki ürünün kalitesini değerlendirmek zordur.