Samsung Galaxy S7 Özellikleri Neler Olacak?

Daha çok @evleaks gibi bilinen Evan Blass Galaxy S7 ve S7 edge telefonlarının daha firma tarafından onaylanmasa da neredeyse tüm özellikleri ile ilgili bilgileri paylaştı. Samsung üyelerinin şikayetlerini dinlemiş gibi gözüküyor. Şöyle ki, çıkarılabilir pillerin geri gelmesi mümkün olmasa da, pilleri daha uzun ömürlü gibi gözüküyor. Aynı zamanda yeni model telefonlarda bellek genişletme için yuva da (200 GB) bulunacak diye söyleniyor.

ADVERTISING

Samsung Galaxy S7 Suya Dayanıklı Olacak!

Bunun yanı sıra Galaxy S5 telefonlarında S6-ya geçerken kaybolan IP67 suya dayanıklılık sertifikası da yeni nesil Galaxy S7 telefonlarında bulunacaktır.

Arka kamera 12, Ön kamera 5!

Galaxy S7 telefonlarının ekranı eski modelde olduğu gibi 5.1”, S7 Edge telefonun ise 5.5” olacak. 4 GB RAM ve dahili hafıza 64 GB olacaktır. Ama aynı zamanda 32 GB’lık bir modeli de bize sunacağı söyleniyor. Daha sonra 12 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kameraya sahip olacaktır.

2016 Barcelona’da açıklanacak mı?

Kamera çözünürlüğünün eski modele göre düşmesine şaşırmamak gerek. Çünkü görünüşe göre Samsung başka şeyler üzerinde durmuş. Son dedikodular sunumun Barcelona’da 20 Şubat tarihinde yapılacağını söyleseler de Samsung şirketi bu konuda henüz bir açıklama yapmadı.

ADVERTISING