Samsung Galaxy Watch 4 Su Geçiriyor mu? [CEVAP]

Koreli teknoloji devinin saati Samsung Galaxy Watch 4 bir ilk olarak hem mevcut olan Tizen platformunu hem de WearOS yazılımını bünyesinde barındırmaktadır. Oldukça rahat bir tasarım ve uygun bir fiyatı olan akıllı saatin, birçok akıllı özelliği mevcuttur. Ancak bu özellikleri arasında en çok merak edilenlerden birisi Samsung Galaxy Watch 4 Su Geçiriyor mu? Galaxy Watch 4 su geçirir mi? sorusu. Peki şimdi resmi bilgilerle buna bakalım.

ADVERTISING

Samsung Galaxy Watch 4 Su Geçiriyor mu?

Samsung Galaxy Watch 4 Su Geçiriyor mu

5ATM ve IP68 derecesi yani suya ve toza tam dayanıklılık özelliği Samsung Galaxy Watch 4 akıllı saatlerde bulunmaktadır. Yani su geçirmez ve suya dayanıklılığı çok yüksektir. Suyun 50 metre altına kadar götürebileceğiniz muhteşem bir akıllı saat düşünün. Yağmur, çamur, duş, yüzme her zaman kolunuzda olabilir.

Bununla birlikte Samsung Galaxy Watch 4, MIL-STD-810G dayanıklılık sertifikasına da sahip bir akıllı saattir. Yani bu sertifika ile düşme, aşırı sıcaklık, şok durumlar, titreşim, alçak basınç veya yüksek irtifa gibi çok zorlu koşullarda da kullanabilirsiniz.

ADVERTISING