Tango Uygulaması: Hem Görüntülü Hem de Sesli Sohbet İmkanı

tango-uygulamasi Tango ile akıllı telefonunuzun internete bağlanabildiği her yerde sevdikleriniz ile görüntülü konuşmanın zevkine başlayabilirsiniz. Tango ücretsiz olarak kullanıcılarına görüntülü konuşma imkanı sunan bir mobil uygulamadır. Tango kullanımı da son derece basittir. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile Tango üzerinden görüntülü konuşmak istiyorsanız yapılması gereken hem sizin telefonunuz da hem de konuşacağınız arkadaşınızın telefonun da Tango uygulamasının kurulu olmasıdır.

ADVERTISING

Tango uygulamasını Apple Store’da bulabileceğiniz gibi Android Market’te de bulabilirsiniz. Tango’yu ücretsiz bir şekilde indirerek saniyeler içerisinde Tango hesabınızı oluşturabilirsiniz. Ve istediğiniz bir arkadaşınızı kısa mesaj yolu ile veya bir e-mail ile davet etme imkanınız da bulunmaktadır. Eğer arkadaşınız dan davet aldıysanız da bu daveti bir tık dokunuş ile kabul edip uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Tango’yu yüklediğiniz zaman aynı WhatsApp’da ki gibi rehberiniz’de Tango uygulaması yüklü arkadaşlarınızın listesi direk olarak listenizde çıkacaktır. Ayrıca Tango uygulaması sadece telefona değil, bilgisayarlara da kurulmaktadır. Bu programı bilgisayara yükleyip görüntülü ve sesli arama yapabilirsiniz.