Android Duolingo Hesabı Nasıl Silinir?

Duolingo, yeni diller öğrenebileceğiniz, öğrendiğiniz diller ile ilgili pratik yapabileceğiniz ve becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir dil öğrenme eğitim platformudur. Android başta olmak üzere Windows, Mac, iOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu eğitim platformunun en güzel yanlarından birisi ücretsiz olmasıdır. Ancak artık bu uygulamayı kullanmıyor olabilirsiniz. Bu yüzden hesabınızı çıkartmak istiyorsanız Android Duolingo Hesabı Nasıl Silinir makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

ADVERTISING

Android Duolingo Hesabı Nasıl Silinir?

Duolingo hesabınızı Android akıllı telefonunuz üzerinden silemezsiniz. Bu terim bazı kullanıcılar tarafından “Android işletim sistemi kullananlar Duolingo hesabı silemez” olarak algılanıyor ancak bu tamamen yanlıştır. Sadece Android telefonunuz üzerinde bulunan Duolingo uygulamasından hesabınızı silemezsiniz. Android telefonunuzun tarayıcısından veya bilgisayarınızın tarayıcısından hesabı silme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Duolingo Hesabı Nasıl Silinir?

Android Duolingo Hesabı Nasıl Silinir

  • Duolingo resmi web sitesini ziyaret edin .
  • Hesabınıza giriş yapıldığından emin olun.
  • Sağ üst köşede bulunan Profil simgesine ve ardından Ayarlara tıklayın.
  • En alt bölüme gidin ve “Hesabımı Sil” seçeneğinin üzerine tıklayın.
  • Karşınıza gelen sayfada “Kişisel Verileri Sil” seçeneğine tıklayın.
  • Duolingo size hesabınızın silinmesini onaylamak için e-posta gönderecektir. Mailinize girin ve gelen maile tıklayın.
  • Hepsi bu kadar, hesabınız artık başarı ile silinmiştir.

Duolingo Hesabını Bilgisayardan Nasıl Silerim?

Hesabınızı bilgisayarınız üzerinden kaldırmak için yukarıda ki belirtilen adımları takip edebilirsiniz. Hesap silme işlemi bilgisayar üzerinde ki tüm tarayıcılardan uygulanmaktadır.

ADVERTISING

Duolingo Kalıcı Hesap Silme Nasıl Olur?

Daha önce belirttiğimiz gibi bilgisayarınız üzerinden hesabınıza giriş yaparak hesabınızı sildiğinizde hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Duolingo Uygulamasını Silersem Ne Olur?

Duolingo uygulamasını sildiğiniz zaman akıllı telefonunuzda bir miktar depolama alanı açmış olursunuz. Ayrıca artık uygulamaya ihtiyacınız yoksa uygulamayı telefonunuzdan kalıcı olarak silmeniz bir daha kullanılmayacak uygulamanın telefonda yer almasından daha iyi olacaktır.

Sonuç

Bu makalemizde Duolingo hesabının nasıl silineceğine dair tüm bilgileri verdik, umuyoruz sizler için faydalı bir içerik olmuştur. Konu ile alakalı aklınıza takılan farklı bir soru varsa yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

ADVERTISING