Samsung Galaxy S3 Otomatik Kapanma Sorunu | ÇÖZÜM

Samsung firmasının en kaliteli serisi olan Galaxy serisinin vazgeçilmez telefonlarından birisi Samsung Galaxy S3 için yaşanan bir sıkıntının çözümü hakkında konuşacağız. Samsung Galaxy S3 Otomatik Kapanma Sorunu, Galaxy S3 kullanan hemen hemen herkesin başına gelen sıkıntılar arasında yer almaktadır. Telefonun aniden kapanıp, kendi kendini resetlemesi ve yaptığımız işlerin sekteye uğramasını sağlamaktadır.

ADVERTISING

Aşağıda ki videolu anlatımda bu sorunu yaşayan insanların, çözüm yolu olarak deneyip başarıya ulaştıkları bir videoyu sunacağız. Samsung Galaxy S3 Otomatik kapanma sorununuz varsa bu videoyu izleyerek bu sorunu çözmüş olabileceksiniz.

Samsung-Galaxy-S3-Otomatik-Kapanma-Sorunu

Samsung Galaxy S3 Kendiliğinden Kapanıyor! Neden?

Temizlenmesi gereken “kirli” pil olabileceği herkesin ortak görüşüdür. Çünkü pil kirlenince telefon batarya bağlantısını kaybeder ve pil telefondan çıkarılmış gibi kendiliğinden kapanır. Peki bunu nasıl giderebiliriz? Videoyu izleyerek >

ADVERTISING

Samsung Galaxy S3 Pil Temizleme

Eğer sorununuz devam ediyorsa, bu konu ile ilgili yorumunuzu bırakabilirsiniz. Bunun yanında donanımsal bir sıkıntı olabileceğinden dolayı bir telefon tamircisine gösterebilirsiniz. Teknoloji ile kalın!

Comments are closed.