WeQR Durdu Hatası [ÇÖZÜM]

Android telefonlarda çok fazla karşılaşılmayan hatta nadir diyeceğimiz hatalar arasında yer alan WeQR durdu hatası ile ilgili bu makalemizde bazı çözüm yolları sunacağız. WeQR durdu hatası için yabancı forumlarda iki çözüm sunulmaktadır.

ADVERTISING

WeQR Durdu Hatası Çözümü

Eğer bu hatayı alıyorsanız ilk olarak yapmanız gereken; telefonunuzu güvenlik modunda açmanız olacaktır. Güvenli mod ekranı karşınıza çıkmalı ve telefon güvenli modda çalışmalıdır. Telefonunuzu güvenli modda çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken hata aldığınız yere gelip bu hatayı tekrar alıp almamanızı denemektir. Eğer hatayı almıyorsanız bu sorunun nedeni “yüklemiş olduğunuz bir uygulama veya sistem” ile ilgili olduğundandır. Bunun için de gözünüze çarpan sıkıntılı olarak gördüğünüz uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Eğer güvenli modda’da kaybolmadıysa, sorun donanım ve yazılımsal bir hatadan kaynaklanmaktadır. Hızlı bir şekilde telefonunuzu bakıma yollayabilirsiniz. Yabancı forumların tamamında üzerinde durulan iki durum budur ve çözüm yolunu bu yolla yakalanmıştır. Umarım sizde de sorun düzelecektir.

Comments are closed.