Windows Phone’da Android Uygulamaları Nasıl Çalıştırılır?

Mobil cihazların yaygınlaşması farklı sistemlerinde gelişmesine sebep oldu. En yaygın işletim sistemi olan android, açık kaynak kodlu yapısıyla milyonlarca kullanıcının her türden ihtiyacını karşılayacak şekilde yazılan uygulamalar ile doludur. Android marketinden edinilen oyun ve uygulamalara, Windows Phone kullanıcılarının erişebilmesi ve mobil cihazlarında kullanmaları artık mümkün olmaktadır. Android uygulamaları ve oyunları windows phone’da çalışır mı, sorusuna basit bir program olan “APKTOW10M” oldukça kullanışlı ve amacına en iyi hizmet edenlerden biridir.

ADVERTISING

Android uygulamaları ve oyunları windows phone cihazlarına kolayca indirilerek android uygulamalarını kullanmak çok basit bir işlemdir. Uygulamanın doğru şekilde windows phone cihazında çalışabilmesi için öncelikle geliştirici modunun aktifleştirilmesi gerekmektedir. Bir diğer ipucu da cihazın bulunabilirliği aktif olmalıdır. Mobil cihazınızı orijinal kablosu ile bilgisayara bağlayarak, eşleştirme için APKTOW10M’daki kodu girmeniz yeterlidir. Bilgisayarınızdaki android uygulamaları ve oyunları windows phone sürükleyerek, kurulumlarını sağlayabilirsiniz. İşlem bu kadar basit.

Ancak henüz yeni geliştirilen bir sistem olduğundan oyunlarda sorunlar çıkmasa da bazı uygulamalarda 0’lük başarı sağlanamayabilmektedir. Mobil cihazınızdaki windows phone işletim sisteminin sürümü ve mobil cihazın teknik özelliklerine göre dikkatli araştırmalar yaparak APKTOW10M’dan doğru şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca windows phone işletim sistemlerini geliştiren ve sistem üzerinde çalışan uygulamalar ile oyunların hızla geliştiğinin bilinmesi gerekir. Oyun ve uygulama geliştiriciler, her platformda çalışabilecek ürünlerini piyasaya hızla sürmeye devam etmektedir.